Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Търсим модератори!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на герой

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ашли Крисчън
Админ
Админ
Ашли Крисчън


Брой мнения : 15
Join date : 02.02.2011
Age : 28

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyСъб Фев 05, 2011 10:55 am

Според прочетеното в ,,за Героите" вече можете да си направите герой.
Но има няколко стъпки които трябва да изпълните за да бъдете одобрени.

*Име: трябва да включва поне двете имена

*Години: годините на героят ви

*Тип: работещ/богаташ/дете/известен/семеен

*Външин вид: описание на героят ви [минимум 5 реда!]

*Характер: опишете вашият герой като личност [минимум 5 реда!]

*История: [минимум 5 реда!]
например:
- детство
- идване в града
- семейство (ако има такова) и др.

Допълнително:
наример:
- белег по рождение
- родители
- домашен любимец
- талисман и др.

Всички графи отбелязани със * (звездичка) са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!
Върнете се в началото Go down
https://ourlife.bulgarianforum.net
Кейтлин Робъртсън
заместник админ
заместник админ



Брой мнения : 5
Join date : 05.02.2011

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyСъб Фев 05, 2011 3:11 pm

Създаване на герой Normal_134_image_6
Цък Цък

Име: Кейтлин Ан Робъртсън
Години: 20 години
Тип: Работещ - известен (тв-водещ), не семеен
Външен вид:
Висока и стройна, Кейт е от хората които държат на вида на тялото си и въобще на вида си. ТЯ е типичният моден маниак. Ако не изглежда добре и настроението й няма да е добро, а ако изглежда добре...и настроението й е добро. Кейт има дълга, пепеляво руса коса, която през повечето време се спуска на палави къдрици по гърба й, но при специални поводи я изправя.
Очите на Кейти са светло - сини и винаги подчертани с черен молив и спирала. Често слага сенки върху клепачите си, най - често светли цветове които отиват на тена й, който от друга страна е на нула.
Кожата на Кейти е доста бледа, но пък така й отива повече отколкото с висок тен.

Характер:
Кейт не е един от най - милите хора на земята, но това се очаква от нея при положение на професията й. Тя е арогантна и надменна, също така и много твърдоглава и отмъстителна, което не е много добра комбинация. Рядко ще се случи някой да види у Кейтлин и капка доброта, милост или състрадание...но все пак е имало и такива случаи. Случаи на слабост към някой близък, който Кейт е обичала много и просто не е могла да се държи грубо.
Естествено с всички останали отношението й е на нула. Арогантно и безочливо, но пък все пак това си е Кейт какво друго да се очаква от нея.
И все пак тя е човек на който може да се разчита, верен приятел който винаги би изслушал и да даде съвет.

История:
Кейтлин е родена и израстнала в Сиатъл/ щата Вашингтон. Не е израстнала в най - богатото семейство, но просто нямало от какво да се оплаква. Била доста разглезена и трудно й се огаждало в последствие. НО пък ако някой не й угоди ставаше страшно за него, защото Кейт още от малка беше с мислите и девизът "Мога да имам всичко стига да го пожелая". Родителите й били разочаровани от безгрижноста й и за това едно лято я изпратили на (летен) лагер. Той успял да я научи (от части) на отговорност, но не било достатъчно. Била наказана и изолирана, докато не разбрала че всичката тази глезотия и т.н. е безсмислена. Така Кейтлин започнала да мечтае...да мечтае, но мечтите й били недостижими. Нищо не било като преди.
Когато навършила 16г. Кейтлин си наумила на пръста, че ще учи режисура. Харесало й и в началото била доста добър режисьор, но бързо се отказала от тази мечта понеже й предложили да е водещ на тв - предаване за живота на известните. Това определено й харесало много и от малко градско предаване се превърнало в международна сензация. Шоуто на Кейт било доста гледано и естествено имало страшно висок рейтинг.
Когато става на 19г. тя вече е много известна. Скоро изместват шоуто й тук в това градче и тя естествено е съгласна да остави всичко (освен кариерата) и да се премести, а пък и няма да е зле да си почине от всичко и всички.

Допълнително:

- има малка татуировка на дясното рамо.
- талисман: сребърно колие с малък цирконий който е подарък от баща й и винаги й носи късмет.
Върнете се в началото Go down
Ашли Крисчън
Админ
Админ
Ашли Крисчън


Брой мнения : 15
Join date : 02.02.2011
Age : 28

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyСъб Фев 05, 2011 4:00 pm

Име:
Ашли Крисчън

Години:
17

Тип:
дете; търсеща работа

Външин вид:
Аз съм висока около 170 сантиметра и тежа 55 килограма. Имам средна на дължина черна чуплива коса. Очите ми с цвят на тъмен шоколад изпъкват на бялата ми като сняг, кожа. Зъбите ми са снежно бели, а усмивката, някои казват че е очарователна. Носът ми е леко чип. Веждите ми са добре оформени. Слабото ми телце понася единствено черни дрехи, въпреки че обожавам лилавото. Обичам да нося високи боти които ме правят още по висока и слаба, и именно за това ги обичам. Никога не слагам силен грим като розови или зелени сенки или молив от ,,носа до ухото си" което повечето момичета правят, но лично на мен ми изглежда повече от смешно (меко казано). Гримът който слагам е само светъл фон дьо тен с цвета на кожата ми и гланц за блясък на усните.

Характер:
Смятам че съм весела, мила и забавна. Въпреки че повечето хора не го виждат и ме мислят за странна не се интересувам от чуждото мнение. Интересува ме мнението на близките и приятелите ми. Игнорирам лъжите които говорят за мен и продължавам напред. Обичам да слушам музика и да говоря с приятелите си. Смятам че съм прекалено влюбчива, но се опитвам да го прикрия. Усмихвам се често, въпреки че другите не го забелязват. И както казах не ме интересува чуждото мнение. След като ме обсъждат с лошо значи завиждат или съм по-приятна от колкото искат.

История:
Като малка бях затворена в себе си. Не излизах почти никъде, не говорех с почти никого. Бях като в аквариум, като цвете в саксия, с похлупак, решетки, катинар, датчици за движение и лазери, аларма и чаршаф. Родителите ми ги бяха страх да не видя ,,външния свят", но се вразумиха и започнах да излизам, да се сприятелявам... Живота ми стана по-хубав когато се преместих в новото си училище. Втората година обаче, се скарах с най-добрата си приятелка. И точно това ме научи да се усмихвам на всичко което живота ми поднася. Бях толкова щастлива. Мислех че нищо няма да ме накара отново да заплача. И винаги когато си мисля нещо, става възможно най-неочакваното. Родителите ми... Загинаха в катастрофа. Някакъв пиян кретен минал на червено и ги блъснал със 120 километра в час... Сега живея сама в големият апартамент и да плащам наем непосилен за седемнадесет-годишно момиче без работа. Искам да си наема квартира и да уча в медецинския университет. Въпреки че все още не съм преодоляла внезапната загуба на родителите си не мога да живея повче в апартамента при положение, че не мога дори да се изхранвам. Смятам да дам жилището под наем и да си взема малка квартира. С парите ще си позволя да платя образованието си и да продължа напред.

Допълнително:
- родители - майка: Келия Стивънс (починала); баща: Адам Крисчън (починал)
- домашен любимец - сив котарак - персиец


Девизът ми:
Усмихвай се, дори да ти се плаче!
Усмихвай се, дори да те боли!
Нека другите си мислят,
че щастието със теб върви!


Последната промяна е направена от Ашли Крисчън на Съб Апр 23, 2011 7:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ourlife.bulgarianforum.net
Джейн Дрийм
♥Don't try to tell me what to do!♫♪
♥Don't try to tell me what to do!♫♪
Джейн Дрийм


Брой мнения : 14
Join date : 01.04.2011
Age : 25
Местожителство : Някъде далеч...

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyПет Апр 01, 2011 3:54 pm

Създаване на герой Images?q=tbn:ANd9GcRiYWa6N_XLcnPNdLk5LWqnNwaEa-F0w8Fme0GYkI_ZJXf-tvMb7Q&t=1

Име:
Jane Dream / Джейн Дрийм

Години:
15

Тип:
Дете, не работи, но не е и богатшка

Външин вид:
Тя е като видение в ранна утрин. Слаба, не много висока, облечена в стара бяла рокля. Полудетско, със светъл загар, лицето и' е подвижно, живо, изразително. Прекрасните и', но твърде сериозни за възрастта и' очи, обрамчени от дълги черни мигли, не знаещи що е плач, блестяха в медния си оттенък, гледайки право в душата на всичко, което видеше. Тя беше подвижна, (сякаш) не можеше да стои на едно място. Имаше чип нос и тънки черни вежди, които не изпъкваха, но добавяха очарователност.
Такава можеше да бъде Джейн. Красива като цвете. Но последното беше потъпкано от трудното и' детство. Вместо бяла рокля, тя носеше скъсани дънки, тениска, кецове и, ако носеше нещо друго, то то беше минимум 2 номера по-голямо, най-често намерено в кофа за боклук. Очите и', макар и сериозни, лъжеха без да се усетиш, а тя беше буйна, не се грижеше за външния си вид и косата и' беше понесла няколко слоя яка боя, за да може тя да има розови и зелени кичури. Макар тя да привличаше с простата си, но необикновенна красота, тези, които я познаваха я избягваха.

Снимки:
Създаване на герой Diaryofawimpykid-04
1, 2, 3 и4!

Характер:
Буйна, луда, понякога дори жестока. Не и' пука за другите, а всякаква грация, етика, привидна дружелюбност и' бяха чужди, сякаш бе живяла в джунглата, и тя казваше всичко, което мислеше, без значение колко ще нарани хората около себе си. Живее само по две правила: да си доставя удоволствие и да няма правило, което да не е нарушила. Инат е и винаги става нейното. Някои я наричат луда, но те адски си патят - скоро с тях се случва "злополука". И никой повече не и' се пречка. Тя си лудува, нарушава правилата, на няколко пъти, въпреки че няма книжка, взимаше една поправяна кола и я караше на максимум, докато не я зареже по средата на улицата да се блъска в други. Отмъщаването и' е любимо, затова никой не може и да гъкне с нея. И макар да е толкова умна, че перла като нея би пасвала идеално с колкцията на Оксфорд примерно, тя дори начално образование не е завършила. Но, трябва да се признае, тя вътре в себе си е мечтател с голямо сърце, дружелюбен и грижовен. Но никой досега не е успял до пробие дебелата и' обвивка.
Дали Джейн някога е обичала? Да, имаше си и един приятел, който, тъй като беше много "примерен" го заряза, след като го ограби... о.к., зависи от гледната точка, нали?

История:
Трябва ли да започвам с раждането? Както казва самата Джейн, никой не знае къде е родена, нито откого, а още по-малко защо е била оставена сама в този сняг. Само ще кажа, че майка и' е богата, много богата, а баща и' е прост моряк, макар и от добро семейство. Дали това ебила причината?
И така, с невероятен късмет, тя бива намерена от директорката на детския дом, обвита в одеало с корона, но облечена в моряшка тениска. Този парадокс, когато пораства, я прави обект за подигравки(колко завистливи хора има на този свят...), но, достатъчно бързо 7мо-8мокласниците се оказват със синини, а по-малките със счупени зъби и кости. Това е първия път, когато бива извикана от директорката. Обичана от последната, тя само получава конско от нея. Бедната директорка! Дали знаеше какво щеше да и' поднесе толкова обичаната и' ученичка!
Колкото до приятелите, Джейн има малко, тъй като е адски трудно да останеш с нея. Но преминалите високата греда са и' верни, предани и щастливи. Тези, които са били нечестни с нея са си изпатили... твърде много, може би. Но живота в дом за сираци я е ожесточил.
Така беше до 10-тия и' рожден ден когато тя, най-неочаквано, заявява, че и' е писнало да живее в този дом, пазена като скъпоценен камък. Невъзможно? Може би, но не и за нея. На следващия ден, готвачката няма с какво да готви, чистачката намира няколко стаи празни с непокътнати легла, учителките не намират някои от учениците си... Всички тези души, разплакани, тъжащи най-вече по бунтовната, но адски умната, а и понякога мила "г-ца Дрийм", която оставаше понякога някой-друг лев на чистачката, хвалеше от време на време гозбите на дебелата рижава дама и се учеше добре... от това бедната сивокоса директорка получи инфаркт. Дали е жива все още? Кой знае!
И така Джейн се настанява в една малка квартира заедно с приятелите си. Свикнали да гладуват, те преценяват, че храната им ще стигне за поне година и живеят безгрижно. Малко по-късно Джейн си намира богато гадже и успява да го завърти около пръста си.
Да, Джейн наистина постига мечтата си. Малко след това във вестниците се понесе новината за анонимен човек, който причинява какви ли не бели на обществото, карайки коли в поправка на максимална скорост, а после зарязвайки ги посредата на пътя, обръщаща с главата на долу всичко на всякъде, откъдето мине.
Но дали тази мечта е достатъчна щом няма никого, който да накара да се разтвори цветето в душата и'?


Допълнително:
- белег по рождение: малка луна под лявото око
- родители: живи, но неизвестни
- талисман: медалион, намерен в одеалото и', представляващ лунен сърп. Никой не знае все още значението на този талисман, но че има е сигурно.
- ако искате да добиете представа за Джейн, то вижте клипа на Avril Lavin - "What the Hell", от там ми дойде вдъхновението


Последната промяна е направена от Джейн Дрийм на Сря Апр 06, 2011 2:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Анабел Смит
заместник админ
заместник админ
Анабел Смит


Брой мнения : 2
Join date : 23.04.2011

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyСъб Апр 23, 2011 5:35 am

Име : Анабел Смит

Години : 24

Тип :Богаташка , работеща , но сама - Учител по сърфинг и скейбординг

Външен вид :Тежи 57 кг и е дълга 182 . Дълбоки синьо - зелени очи , тънки устни , средно дълга черна коса . Дълги черни мигли , които привличат вниманието на всеки мъж .Висока , стегната , слаба с правоъгълно лице . Доста светла кожа . Дълги крака и дълги ръце . Макар когато преподаваше носеше бански или дънки с кецове и една голяма тениска , Бел обичаше да облича къси рокли , поли и евстравагантни тоакети . Гримираше се във тъмни нюанси . Зелено , тъмно синьо , черна спирала и молив . Обича да експеремтира с косата си . Така , че винаги можеше да я видиш в различен цвят на косата . Обожава да си прави временни татуировки , а има и една постоянна на ръката и . Тутиуровката изобразява сърф платно , на което пише Бел.

Характер : Забавна с чувство за хумор . Пада се леко лудичка копунджийка . Обича да е в компания и да се забавлява заедно с приятелите си . Макар и да е копунджийски вид , тя обича да учи и да изкарва добри оценки в училище . Анабел не се интересува от мнението на хората , които гоеорят лошо зад гърба и . Тя е напълно над нещата . Обича да помага на хората , като дарява доста големи суми пари . Привлекателна , обича мъжете са се въртят около нея и да я глезят . Мрази хора които се правят на велики или и се подмазват , а говорят зад гърба и .Обожава каскадите и да изпълнява луди трикове и да изпитва чувството на адреналин . Дори и богаташка , тя рядко се хвали с това и се прави на голямата работа с парите си .

История: Родена на 09.03.1983 година във Ню Ѝорк сити . Баща има верига хотели из целия свят и тя е отраснала в пари и богатство за което друг не може и да си представи . Има двама по - големи братя , които много я обичат и не се държат с нея както се случва по филмите . Те постояно я гледат , обгрижват я и водят насам - натам . Учат я на какви ли не простоти и на изкуството да се забавлява . Още от малка е вижадала какво ли не ненормални неща ... Когато е на 14 за първи път опитва каскада . Така започва манията по каскадите и лудите трикове . Скейтбординг , мотори , уинтсърф , картинг . Любимите и неща . С помощ от родителите и се създава фирма за скейтбордове , сърфове , каски и най - различни , която след като навърше 18 ще бъде напълно нейна . След завършването на висшето си образование , Анабел идва тук за да дава уроци по сърф и скейтбординг !

Създаване на герой Yoziq3o9kl0mt5e39ohj


Създаване на герой T6vhu7fz3deuui4g675

Допълнително :
Домашен любимец - Куче порода Блъдхаунд на име Лео




Последната промяна е направена от pepinka.bg на Нед Апр 24, 2011 6:01 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Джейн Дрийм
♥Don't try to tell me what to do!♫♪
♥Don't try to tell me what to do!♫♪
Джейн Дрийм


Брой мнения : 14
Join date : 01.04.2011
Age : 25
Местожителство : Някъде далеч...

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyСъб Апр 23, 2011 10:11 am

Такам. Трябва малко да поправиш. Искам да добавиш пояснения(нюанси) към цветовете във външния вид, да ги сравняваш, да описваш. Три реда е твърде кратко(мимимума е пет реда). Виж как са се справили другите.
За характера също добави нещо. Би било интересно да кажеш защо точно от петнадесетгодишна възраст. Ами втория път, какво я променя?
Ще се радвам да те одобря след това. Само ми прати ЛС, не влизам на всеки две секунди, да не се наложи да чакаш прекалено дълго като го поправиш.
П.П.: Пример:
средно дълга черна коса:
средно дълга, едвам закриаваща разменете и', черната и' коса, леко клоняща към тъмно-синьо, се спускаше права като слама, вид за който много бяха използвали дестки маши, и подчертаваше лицето и'

Това е само пример, героинята ти вероятно въобще не изглежда така.
Върнете се в началото Go down
Ашли Крисчън
Админ
Админ
Ашли Крисчън


Брой мнения : 15
Join date : 02.02.2011
Age : 28

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyНед Апр 24, 2011 10:03 am

Тъй. Значи слънце, добре е. Имаш някои правописни грешки, които предполагам с времето ще се изчистят. Силно се надявам понеже затруднява четенето. Но все пак е добре. Променям ти името и вече ще влизаш с него =]
Върнете се в началото Go down
https://ourlife.bulgarianforum.net
Криста Стърнс
заместник админ
заместник админ
Криста Стърнс


Брой мнения : 2
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyПон Май 30, 2011 5:53 am

Име:

Криста Стърнс

Години:

18

Тип:

Дете - богаташ

Външин вид:

Криста е истинска красавица, но определено не се намира за такава. Косата и', дълга и тъмно кафява, се спуска на големи напълно естествени масури до средата на гърба и'. Разбира се, тя много се грижи за нея. Сините и' очи притежават един прекрасен, неустоим блясък, който се забелязва или когато се смее от сърце, или когато плаче. Има дълги и гъсти мигли и подържа веждите си добре оформени. Обича да си слага грим, но никога не прекалява. Впитите дрешки стоят наистина идеално на перфектната и' фигура. А и тя си пада малко кифличка.

Характер:

Под перфектният външен вид на Криста се крие една много ранима душа. Не е егоист и злобарка, но определено изказва гласно мнението си. Не обича да е в центъра на вниманието и не се влияе от чуждото мнение. Лъжи?! Тя никога не лъже и не понася някой да я лъже. Има вроден инстинкт и разпознава приятелите си от враговете си. Истински инат е и ако не стане на нейното се вдига луд скандал. Но пък тя винаги печели в спорове, и може би главната причина за това е усмивката и'. Трудно е да се каже дали може да обича. Хлътвала е по някой и друг красавец, но никога не е имала сериозни намерения. Може би просто още не се е появил някой който да събуди пеперудките в стомаха и'. Стърнс е истински перфекционист - всичко трябва да е по конец, за да не се случи най - неочакваното. Тя винаги мисли преди да говори и гоеори каквото мисли. Животът и' е изпълнен с неприятности, недоразумения и проблеми, но тя винаги гледа напред и е позитивно настроена 24 часа в денонощието.

История:

Мрази да говори за личния си живот. Защо ли? Ами нека започнем от самото и' раждане. Майка и' умира минути след като Криста проплаква за пръв път. За нея знае само че се е казвала Мириам и е имала същите очи. Нека продължим нататък. Никога не е празнувала истински рожден ден. Не защото са нямали средства или желание. Напротив. Баща и' - Майкьл - е ужасно заможен човек с добра работа. За пръв път той успява да накара Криста да прекара рождения си ден на място различно от гробището едва когато тя е на 12. И тогава се случва немислимото. Двамата предприемат малка екскурзия до Италия. Всичко е префектно до средата на пътуването, когато самолетът попада в буря. Едното крило се чупи, двигателите отказват и самолетът бързо започва да пада. Надолу и надолу и надолу. Загиналите са хиляди. А Криста като по чудо оживява. Да, как така мъченията ще свършат дотук! От този ден нататък 18 август е най - отвратителният ден в годината за това момиче. Оказва се, че господин Стърнс е имал завещание, с което оставя всичко на единствената си дъщеря: двете големи къщи, фирмата и всичкото си богатство. А то, повярвайте ми, наистина е много. Но Криста не се занимава с фирмата, назначила е шеф и ги е оставила сами да се оправят. От време на време се случва да провери как са но толкова. И истината е, че без дори да си помръдва пръста печели пари. Не малко пари.

Допълнително:
Домашен любимец: пухкава сива писана на име Хера

Снимки:

цък
цък
цък


Върнете се в началото Go down
Ашли Крисчън
Админ
Админ
Ашли Крисчън


Брой мнения : 15
Join date : 02.02.2011
Age : 28

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyПон Май 30, 2011 6:14 am

едит: Нямам забележки. Приятна игра! прегръдка
... Нямам забележки! Много е добро! Невероятно! Не съм чела по-добро! Получаваш отличие за най-добро описание на герой в цялата история на света! Форума не заслужава прекрасните ти постове!...

Доволна?! xD
Върнете се в началото Go down
https://ourlife.bulgarianforum.net
Криста Стърнс
заместник админ
заместник админ
Криста Стърнс


Брой мнения : 2
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой EmptyПон Май 30, 2011 6:31 am

Създаване на герой 1093025536 Да, много съм доволна! Нооо май малко си се уляла!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО . . . :: Герои-
Идете на: